WYJAZDY W POLSCE - JEDNODNIOWE

Grupa może liczyć od 15 do 59 osób.
Ceny wyjazdów są ustalane indywidualnie.
W zapytaniu proszę o podanie przybliżonej ilości uczestników i miejsca wyjazdu.

Zapytania prosimy kierować na nasz mail kontaktowy relaxwycieczki@wp.pl.

Oto kilka naszych propozycji:

JANOWIEC

Wypiek samodzielnie zrobionego chleba, zobaczymy oryginalne, regionalne stroje, zapoznamy się ze zwyczajami i historią
Regionu Kozła, wycieczka na lotnisko w Babimoście + ciepłe danie z deserem.
Opcjonalnie: w okresie Świąt Bożego Narodzenia (pieczenie pierników, robienie ozdób choinkowych) i Świąt Wielkanocnych (poznamy techniki barwienia pisanek i tworzenie ozdób ze słomy, siana i papieru).

WOLSZTYN I STARA CHATA U KOWALA

Zwiedzanie z przewodnikiem„ Muzeum Parowozów”, w skansenie „Stara Chata u Kowala” poznamy tradycyjne wiejskie życie + ognisko z kiełbaskami.
Opcjonalnie:
zwiedzanie Muzeum Pożarnictwa w Rakoniewicach.

PARK ROZRYWKI NEUFER W KOŚCIANIE

Przejazd i całodzienna zabawa w parku rozrywki.

FABRYKA PORCELANY W BOLESŁAWCU I ZAMEK CZOCHA

Zwiedzanie z przewodnikiem Fabryki Porcelany w Bolesławcu, udział w warsztatach ceramicznych, wykonanie własnego naczynia kamionkowego, które otrzymamy na własność, zwiedzanie z przewodnikiem Zamku Czocha.

FABRYKA BOMBEK W ZŁOTORYI

Zwiedzanie fabryki bombek. Cieszy się ogromną popularnością - rezerwuj już teraz!
Opcjonalnie: warsztaty, bombka z imieniem.

WOLSZTYN I OKOLICA

Zwiedzanie z przewodnikiem„ Muzeum Parowozów”. W okresie Świąt Bożego Narodzenia zapoznanie się z procesem produkcji bombek w fabryce ozdób choinkowych. Możliwość zakupienia pamiątkowej bombki np. ze swoim imieniem.

MIĘDZYRZECKI REJON UMOCNIONY (KAŁAWA LUB BORYSZYN)

Zwiedzanie z przewodnikiem „Międzyrzeckiego Rejonu Umocnionego” oraz „ Muzeum Fortyfikacji i Nietoperzy”+ ognisko z kiełbaskami.
Opcjonalnie: Zamek Joannitów w Łagowie, Klasztor w Gościkowie.

POZNAŃ

Zwiedzanie Starego Miasta w Poznaniu.
Opcjonalnie:
warsztaty w Rogalowym Muzeum, zwiedzanie stadionu INEA, zwiedzanie Palmiarni Poznańskiej,  Ostrów Tumski i Bazylika Archikatedralna, Poznańskie Zoo.

POZNAŃ I OKOLICE


Zwiedzanie Starego Miasta w Poznaniu, Zamku Działyńskich w Kórniku, muzeum podróżnika Arkadego Fiedlera w Puszczykowo i parku pałacowego ze słynnymi dębami: Lechem, Czechem i Rusem w Rogalinie.

ENERGYLANDIA

Przejazd i całodzienna zabawa w parku rozrywki.

WROCŁAW

Zwiedzanie Starego Miasta we Wrocławiu. W okresie poprzedzającym Święta Bożego Narodzenia uczestnictwo w Jarmarkach Bożonarodzeniowych. Opcjonalnie do wyboru: Zoo i Afrykarium, Ogród Japoński, wjazd na Sky Tower, zwiedzanie z przewodnikiem Stadionu Wrocławskiego, Panorama Racławicka i Muzeum Narodowe, Humanitarium – Ogrody Doświadczeń, rejs statkiem po Odrze, Hydropolis.

BISKUPIN (RÓWNIEŻ W CZASIE FESTYNU ARCHEOLOGICZNEGO)

Opcjonalnie: zwiedzanie z przewodnikiem Katedry Gnieźnieńskiej ze słynnymi Drzwiami Gnieźnieńskimi, podziemi katedry i wejście na wieżę katedry.

SZKLARSKA PORĘBA

Spacer po Karkonoskim Parku Narodowym do wodospadów Szklarki i Kamieńczyka. Opcjonalnie: Park Rozrywki – „Dino Park”, wejście do Zamku Chojnik, wejście do Zamku Czocha, Leśna Huta - pokaz tradycyjnego wyrobu ozdób i naczyń szklanych, Żelazny Tygiel - zwiedzanie skansenu i pokaz tradycyjnego rzemiosła.

KOTLINA JELENIOGÓRSKA

Zwiedzanie Huty Szkła Julia, Zamku Chojnik, Wodospadu Kamieńczyk.